obniżamy rachunki za prąd

poznaj nas

nvbusiness

kim jesteśmy?

Nasza firma od ponad 10 lat zajmuje się doradztwem w zakresie energii dla przedsiębiorstw. Współpracujemy z największymi oraz najlepszymi firmami na rynku. Wielu naszych klientów, dzięki nam, uniknęło już nie jednej podwyżki cen prądu i gazu. Stabilność oraz pewność cen energii jest kluczowa w prowadzeniu oraz rozwijaniu przedsiębiorstwa. Niskie ceny prądu oraz gazu zapewniają przewagę konkurencyjną w danej dziedzinie. Dowodem rzetelności naszej pracy jest fakt, iż ogromna część klientów, którzy byli z nami 10 lat temu, dalej z nami współpracuje. Wszystko dzięki temu, że obniżamy rachunki.

Nasze ogromne know-how oraz doświadczenie w dziedzinie energii pozwala na sprawne poruszanie po rynku energetycznym w Polsce. Zapewniamy kompleksowy dobór strategii energetycznej dla firm, uwzględniając zarówno energię elektryczną, paliwo gazowe, fotowoltaikę oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Współpracując z nami, zyskujesz darmowego pracownika zajmującego się doborem najlepszych ofert na energię. Dbamy o naszych klientów, ponieważ to zapewnia nam wieloletnią, satysfakcjonującą współpracę.

co robimy?

zakres naszej działalności

Doradztwo

Nasi specjaliści to osoby szczególnie kompetentne w zakresie sytuacji na rynku energetycznym. Dzięki tej wiedzy oraz naszym partnerom jesteśmy w stanie dobrać najkorzystniejsze rozwiązania poparte rzetelną wiedzą oraz liczbami.

instalacja fotowolaticzna

formalności

Zdajemy sobie sprawę, iż prowadzenie własnej firmy wiążę się z szeregiem działań zajmujących ogromną ilość czasu. Zależy nam na tym, aby maksymalnie was odciążyć. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami abyście wy mogli spokojnie prowadzić biznes.

konsultacja

W pierwszej kolejności zawsze prowadzimy z naszymi klientami konsultację ich obecnej sytuacji, rachunków, grup taryfowych oraz wolumenu.

analiza sytuacji

Na podstawie zebranych danych przekazujemy klientowi informacje jaka jest obecna sytuacja w firmie.

PROPOZYCJA ROZWIĄZAŃ

Na podstawie analizy sytuacji rekomendujemy klientowi strategię pozwalającą zoptymalizować stawki za energię.

PRZESŁANIE OFERTY

Po spotkaniu klient zawsze otrzymuje od nas mailowe podsumowanie spotkania z najważniejszymi informacjami ze spotkania.

dokumenty

U nas wszystkie dokumenty otrzymujecie wcześniej do wzglądu. Nie mamy nic do ukrycia, dlatego dbamy o poczucie bezpieczeństwa klientów.

obsługa po sprzedaży

Każdy klient ma zapewnioną również pełną obsługę posprzedażną, dzięki której w łatwy sposób może uzyskać pomoc w każdej sytuacji.

zostańmy w kontakcie

Skontaktuj się z nami

nvbusiness © 2022